Matky a alkohol

06.07.2017

Možná se divíte, proč jako první je tu psáno o alkoholu... Já jsem si totiž řekla, že začnu psát blog a následně jsem si vylila do počítače víno... Fakt super... Nefunguje mi několik kláves... Ze začátku jsem to řešila tak, že jsem si v nějakým textu písmenko označila a jela jsem ctrl+c a ctrl+v... Úžasný začátek pro psaní blogu... Naštěstí můj muž dostal nápad, že si můžu připojit přídavnou klávesnici, a tak už můžu psát normálně :)

Každopádně spousta lidí nechápala jak já, jako kojící matka, si mohla vylít víno do počítače??? Proč si všichni myslí, že hned po oplodnění, matky přestávaj pít? 

Nedávno jsem někde četla skvělou diskusi... Nějaká sympatická maminka tam psala, že do mateřské mléka jde z akoholu minimum a tudíž můžou matky vypít klidně celou flašku... Jen musí být schopny se o dítě postarat... Nejlepší diskuse jakou jsem za posledních pár měsíců četla! 

Vždyt kdo má větší nárok na kapku alkoholu než váleční veteráni a matky??? 

pozn.: ne, nejsem alkoholik... ne, flašku vína nevypiju... a ne, nepodporuju alkoholismus u matek... tohle je pouze úvaha o tom, proč si společnost myslí, že si matky nemůžou dát skleničku vína nebo piva...