Nosím, nosíš, nosíme

19.07.2017

Tak jsme začli konečně nosit...

Jelikož v době, kdy se narodil Mareček, na mně na facebooku nikde nenaskakovalo, že existuje ergonomické a neergonomické nosítko, koupila jsem první nosítko, které se mi líbilo - maminkami oblíbené slovo - tzv. vysítko. Teď s Andělkou to už na mě ale vyskakuje, takže naše krásné vysítko jsme nechali zastrčené ve skříni a objednali jsme použité ergonomické nosítko. (neergonomické - nové, ergonomické - použité - to dá rozum)

Včera jsem potřebovala něco dělat doma a na Andě byla vidět značná únava a nikde jí nešlo usnout. Vzpomněla jsem si na úžasné fotky z maminkovských skupinek na facebooku, jak jim miminka spokojeně v nosítkach spinkají a šla jsem to zkusit. 

No Andě chvíli trvalo než zjistila, že nosítko je vlastně skvělá věc. Nemohla pochopit, že přitisknutí na muj hrudník neznamená "hledej prso", takže její řev mohutně zesílil, chvílema se mi zdálo, že jsem v tom řevu to "dej sem prso" i zaslechla...

Napadlo mi, že když vezmu psa a půjdu se s ní projít ven, že by to mohlo zafungovat. A opravdu... Za chvilku už jsem si dělala selfíčka se spícim spokojeným miminkem jak o život. Jen teda, jak jsem si myslela, že si s ní v nosítku dám tenhle týden 18km na Šumavě, tak nedam... Večer už jsem žhavila činky a posilovala zádový svaly podle videa známé cvičitelky Báry Homolové (nee vůbec to není propagace sportovního klubu GoFlex v Šumperku).

Anďa se mi sice po mém opatrném vložení do postele vzbudila, ale to neva. Jsem štastná, že už jsem se konečně zařadila mezi nosnice! (nebo jak si to ty maminky ve facebookových skupinách říkají...)