O dopadu růstu zubů na matky

05.09.2017

Jak už jsem psala, rostou nám zuby. Ano NÁM. Vím, že spoustu nematek iritujou věty jako: MY jsme se pokakali, poblinkali, roustou NÁM zuby, vlasy,... Ale sorry jako... To že rostou zuby se dost dotýká i mě, takže prostě NÁM. A když říkam, MY jsme roztomilý, tak já jsem občas taky roztomilá!

Včera po celym dnu jsem si uvědomila jaký je moje momentální největší životní přání. Po příjezdu muže z práce, jsem ho poprosila, že bych si strašně přála 45min bez nich! Že bych si ráda dala horkou vanu v klidu, ráda bych si po týdnu umyla vlasy, po 14ti dnech oholila nohy, ostříhala a nalakovala si nehty a vytrhala si obočí. 

No smůla... Mareček potřeboval čistit akvárko a jelikož můj muž jezdí z práce až tak kolem půl 7, krásný je naše akvárko... Ne já... 

Moje včerejší sprcha trvala 2 minuty, kdy jsem chvátala a byla ve stresu, pač malý dítě, který už mělo spát, řvalo v postýlce. Následně jsem si jí prostě vzala do postele a usnula možná dřív jak ona. 

Takový stav u nás panuje od pátka. Ze začátku jsem se snažila být důsledná a třeba 7x jí do tý postýlky vracela, ale vyšlo mi to jen v pátek. V sobotu vyhrála Anďa a teď už to vzdávam... Zkusim to 2-3x a jdu s ní do postele. Pak celou noc dělám živý dudlík, což vzhledem k tomu, že dva zuby už trochu koukaj ven, není nic příjemnýho. 3 noci spím jen na levém boku a 2 večery jsem zapomněla dát psům rozmrazit k snídani maso, pač to dělam vždycky až když uspim děti. A náš partnerský život? Ten jde do kytek, jsme rádi, že jsme stihli vymyslet, kdy uděláme Marečkovi oslavu narozenin.

Když nepočítam to, že naši psi musí ráno chroupat granule místo masa, vyšli z toho ve finále asi nejlíp. Pač teď musíme furt chodit na procházky, aby to malý dítě spalo. Doma totiž spí jen u prsa, což jak jsem psala výše - už fakt bolí!

Jo, teď jsem ufňukánek, když naše jinak hodný dítě, co od dvou měsíců spí celou noc v postýlce, se najednou chová jako normální miminko. A proto bych chtěla vzdát hold všem maminkám, co to se svýma dětma nemají jednoduchý a který stále ještě nejsou zavřený ve cvokárně. 

A ráda bych apelovala na všechny muže - prosim vás! Pokud vám vaše žena připadá jak opice, je unavená, má kruhy pod očima, nemá na vaše malicherný problémy náladu a večer usíná s dětma, zatímco vy se u telky dloubete v nose, vzpomeňte si na to, že za všechno MŮŽETE VY!!!