O mně...

Mám dvě děti, kočku, rybičky, pár psů a muže. Snažím se být dokonalou mámou svým dětem, dokonalou ženou svýmu muži a dokonalou paničkou svým zvířatům. A jednou za čas se mi to i daří...

Všechny je moc miluju, tvoří můj svět, jsou smyslem mého života, díky nim dává všechno smysl, puzzle do sebe zapadaj a slunce vychází i zachází! Ale občas... Občas jich mam taky dost, chci je všechny do jednoho zavřít do jedný místnosti a utíkat jako Forrest Gump... Pryč... Sama... Ale to je jen nesplnitelný sen... Patří ke mně jako vzduch k dýchání, ryby k vodě, Bob k Bobkovi,... a jak by bylo nebi bez hvězd...  :)

Jelikož slohy bylo jediný, co mi šlo na střední (na vysoký mi nešlo nic - tam nebyla literatura), rozhodla jsem se, že svojí druhou mateřskou naplním mimo jiné i tím, že budu psát o tom, jak to v životě s dětma, mužema a všema těma zvířatama chodí. Jelikož tuze rádi výletíme, mají výlety svojí stránku. A jelikož milujeme Šumavu a trávíme tam hodně času, je ješte jedna stránka speciálně jen o ní. Tak třeba to někdy nějaký mamce pomůže při rozhodování kam vyrazit s těma svýma roztomilýma ratolestma :)

pozn. kámoška mi řekla, že jí tu chybí moje štiplavá ironie... Já jí tam dala, ale znělo to jako, že je nemam ráda, tak jsem to radši přepsala. Nechci, aby za mnou přišla socialka, Kubešová se Srstkou a nějaký výbor pro dokonalý manželstvi... Radši začnu zlehka :)